Pimejoonistamine

See on üks omamoodi töötuba, kus osalejad valivad endale alguses sobivad vahendid näiteks söe või värvipliiatsid ja siis panevad silmad kinni ning saavad lasta ennast paberil vabaks. Kui nad soovivad värve vahetada, siis juhendaja ulatab neile sobivad värvid ning viimaks sisetunde alusel teeb igaüks talle sobival hetkel silmad lahti ja saab vaadata mis selleks hetkeks valminud on. Sellega, aga töötuba veel ei lõppe, sest siis saab iga osaleja otsida oma värvi ja joontemustritest inspiratsiooni ning oma tööd edasi kujundada kuni valmivad kas täiesti abstraksed teosed või põnevad hingeloomad.   

Töötuba kestab umbes 2 tundi ja hinna sisse kuulub juhendamine ning kõik vajalikud vahendid kohapeal kasutamiseks. Töötoa juurde saab tellida ka meie valikust jooke, veini, kooke, quiche ja juustu- või puuviljavaagnaid.

Kokkuleppel oleme valmis töötubasid läbi viima ka mujal asukohtades ja muudel tingimustel. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame sobiva lahenduse. Töötuba sobib ka kingituseks tähtpäeva puhul kallimale või pereliikmele. Kinkekaardi saamiseks kirjuta meile info@kohviklummus.ee

Hind: 25 €/inimene
Töötubasid teeme gruppidele alates 5 inimesest.

TÖÖTOA PÄRING
Email again: